Fólie x folie: Jak je to správně?
V češtině jsou správné obě varianty. Psaní s čárkou (fólie) odpovídá dlouhé výslovnosti a je častější v běžném textu. Krátká podoba (folie) je rovněž spisovná a často se používá v odborné literatuře.
V češtině jsou správné obě varianty. Psaní s čárkou (fólie) odpovídá dlouhé výslovnosti a je častější v běžném textu. Krátká podoba (folie) je rovněž spisovná a často se používá v odborné literatuře.
Nahlaste podvodné číslo, hoax nebo phishing. Pomůžete chránit další uživatele a my případ prošetříme.
Komentáře 0
Zatím žádné komentáře. Buďte první!